Меблі "Амстердам" виробництва фабрики ВМК-Україна – стильна колекція, яка привертає увагу цікавою текстурою. Випускається в кольорі «ясен сніжний / дуб морений». Виготовляється із ДСП з елементами МДФ. Завдяки світлому відтінку виглядає легко в інтер'єрі. Контрастний колір кришки корпусу та темні делікатні ручки надають динамічності.
Габаритні розміри Тумба 1S:
Ширина: 100.0 см
Висота: 47.5 см
Глибина: 41.0 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Высота | 475 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 360 ₴


Отправка с 04 мая 2026