Вітальня "Кальвадос" від торгової марки ВМК, стане ідеальним доповненням інтер'єру в стилі сучасного мінімалізму. Виробляється на території України з високоякісного ЛДСП в кольорі Дуб тахо/антрацит, що додає виробу особливого вигляду.
Габаритні розміри (ДхВхГ):
- 210х200х38 см.
Спеціальне покриття ЛДСП захищає корпус і фасади моделі від зносу і подряпин, а також робить догляд за меблями простим і зручним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2100 мм |
| Глубина стенки | 380 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 020 ₴



Отправка с 03 мая 2026