Стильна та сучасна вітальня "Арктика" від українського бренду ВМК створить у Вашому домі неповторний образ та атмосферу. Меблі виконані в строгих чорних відтінках з глянцевою обробкою, що надає вітальні особливу елегантність та сучасність.
Параметри модульного гарнітуру: довжина - 276 см, глибина - 40 см, висота - 190 см. Модулі включають в себе дві навісні вітрини розміром 38х35х110 см кожна, комод (76х35х113 см), тумбу під ТБ (200х40х34 см) та полицю (110х25х25 см). Відмінною рисою цього комплекту є підсвітка вітрин в комплекті, що робить дизайн більш яскравим та вишуканим.
Вітальня "Арктика" виготовлена з якісних матеріалів: корпус та фасад виготовлені з ДСП та МДФ відповідно. Ці меблі безпечні, надійні в використанні та мають довгий термін служби.
Виробник вітальнього комплекту - ВМК, провідний виробник меблів в Україні.
Параметри модульного гарнітуру: довжина - 276 см, глибина - 40 см, висота - 190 см. Модулі включають в себе дві навісні вітрини розміром 38х35х110 см кожна, комод (76х35х113 см), тумбу під ТБ (200х40х34 см) та полицю (110х25х25 см). Відмінною рисою цього комплекту є підсвітка вітрин в комплекті, що робить дизайн більш яскравим та вишуканим.
Вітальня "Арктика" виготовлена з якісних матеріалів: корпус та фасад виготовлені з ДСП та МДФ відповідно. Ці меблі безпечні, надійні в використанні та мають довгий термін служби.
Виробник вітальнього комплекту - ВМК, провідний виробник меблів в Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Комод | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 2 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2760 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 1900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 250 ₴


Отправка с 03 мая 2026