Комплект меблів "Кантрі"в спальню від українського виробника Мебель-Сервіс - це якісне та стильне рішення для Вашої оселі.
В комплект входить:
- Дзеркало;
- комод 3Ш;
- ліжко ламель + тумба приліжкова (1компл. = 2шт.) (без ламелей);
- шафа-купе.
Матеріали виготовлення:
- Корпус - ламіноване ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Фасад - ламіноване ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Напрямні – телескопічні, повного висування.
У вартість комплекту входить ліжко без ламелей (основи під матрац) і без матраца. Їх можна купити додатково.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Количество предметов | 6 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф-купе | 1 шт |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 203.6 см |
| Ширина кровати | 261.8 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 89 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 178.4 см |
| Глубина шкафа | 62.2 см |
| Высота шкафа | 217.3 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 109 см |
| Глубина комода | 46.8 см |
| Высота комода | 80.8 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 105.2 см |
| Высота зеркала | 74.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 25 565 ₴






Отправка с 12 мая 2026