Система "Стелла" українського виробника Мебель Сервіс виготолена в сучасному стилі та з якісних матеріалів.
Габаритні розміри навісної полиці:
- Ширина - 1640 мм;
- Глибина - 200 мм;
- Висота - 220 мм.
Матеріал: ДСП.
У системі використовуються телескопічні напрямні, петлі з дотягом, а також металеві ніжки. Виконана в кольорі: "Сірий", "Сірий/Дуб натуральний", тим самим легко впишеться в будь-який стиль інтер'єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Длина | 1640 мм |
| Высота | 220 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Количество уровней | 1 шт |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Глубина | 200 мм |
| Материал | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 788 ₴





Отправка с 12 мая 2026