Спальня "Кім" це одна з новинок української меблевої фабрики Світ Меблів. Фабрика використовує якісну ДСП і фурнітуру вітчизняного виробництва. Ви можете придбати деталі спальні окремо або комплектом.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
-
Туалетка - 930*1415*410.
Матеріали:
Корпус: венге магія (ДСП).
Фасади:дуб молочний / венге магія (ДСП).
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Модель комплектується висувними ящиками на роликових направляючих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 93 см |
| Глубина столика | 41 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 141.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 012 ₴




Отправка с 12 мая 2026