Вітальня "Шакіра" від ВМК (БРВ) Україна - ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт, стиль та функціональність, виготовлена з якісного матеріалу - ЛДСП, який забезпечує довговічність та міцність конструкції. Виконана в сучасному стилі, що дозволяє їй легко вписатися в будь-який інтер'єр. Колір - німфея альба / дуб артізан - надає їй вишуканості та елегантності.
Розміри гостинної (ДхГхВ) - 210x40x190 см. Модулі гостинної мають різні розміри: стелаж - 63x30x93 см, вітрина навісна - 63x40x78 см, тумба під ТБ - 140x40x34 см, полиця - 100x17x15 см.
Особливості вітальні «Шакіра»:
- Країна-виробник товару - Україна, виробляється компанією ВМК (БРВ);
- В набір гостинної входять: стелаж, вітрина навісна, тумба під ТБ і полиця;
- Вид - стінки у вітальню.
Розміри гостинної (ДхГхВ) - 210x40x190 см. Модулі гостинної мають різні розміри: стелаж - 63x30x93 см, вітрина навісна - 63x40x78 см, тумба під ТБ - 140x40x34 см, полиця - 100x17x15 см.
Особливості вітальні «Шакіра»:
- Країна-виробник товару - Україна, виробляється компанією ВМК (БРВ);
- В набір гостинної входять: стелаж, вітрина навісна, тумба під ТБ і полиця;
- Вид - стінки у вітальню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Стеллаж | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2100 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 1900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 470 ₴


Отправка с 03 мая 2026