
Гостинная "СТЕЛЛА" (бетон / білий глянець) з підсвіткою ВМК
15 526 ₴
- Под заказ
- Код: 000008004338
Отправка с 03 мая 2026+380 (68) 750-26-56
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальня "Стелла" відомого українського виробника ВМК (БРВ) - ідеальний вибір для любителів сучасного стилю.
Габарити головної конструкції становлять 304 см в довжину, 48 см в глибину і 194 см в висоту. Комплект включає в себе широкі вітрини різної висоти (194 і 132 см), тумбу під ТБ і навісну полицю. Всі елементи виготовлені з ДСП.
Унікальність даної моделі в тому, що вітрини оснащені LED підсвіткою, що не тільки підкреслює модернізм дизайну, але також надає особливу атмосферу вітальні в вечірній час.
Габарити головної конструкції становлять 304 см в довжину, 48 см в глибину і 194 см в висоту. Комплект включає в себе широкі вітрини різної висоти (194 і 132 см), тумбу під ТБ і навісну полицю. Всі елементи виготовлені з ДСП.
Унікальність даної моделі в тому, що вітрини оснащені LED підсвіткою, що не тільки підкреслює модернізм дизайну, але також надає особливу атмосферу вітальні в вечірній час.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3040 мм |
| Глубина стенки | 480 мм |
| Высота стенки | 1940 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 526 ₴
