
Гостинная САНСЕТ (німфея альба / табліла) з підсвіткою ВМК
9 930 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005595
Отправка с 03 мая 2026+380 (68) 750-26-56
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальня "Сансет" в кольоровій палітрі Німфея Альба/табліла українського виробника ВМК творена з турботою та увагою до комфорту.
Габаритні розміри вітальні 270x40x200 см, що дозволяє розмістити її навіть у невеликих приміщеннях.
Цей продукт поєднує в собі простоту і елегантність сучасного стилю. Облицювання виготовлено з якісного ДСП, що гарантує довговічність і надійність конструкції.
Особливістю даної моделі стане стелаж розміром 80x34x120 см, навісна вітрина 80x30x100 см, широка тумба під ТБ 190x41x40 см і функціональна полиця 150x11x20 см.
Приємний бонус - в комплект включено LED підсвітку для вітрин. З нею ваш інтер'єр буде виглядати ще більш вишукано і затишно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Стеллаж | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2700 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 930 ₴





