Стінка у вітальню "РОМЕО" українського виробника ВМК виконана в сучасному стилі в світлих тонах.
До складу комплекту входять : ТВ-тумба, навісна полиця, висока та низька вітрини.
Розміри:
- Ширина: 3280 мм
- Глибина: 420 мм
- Висота: 1980 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3280 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Высота стенки | 1980 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 850 ₴

Отправка с 03 мая 2026