
Гостинная "КЕТЛІН" (бетон / німфея альба) з підсвіткою ВМК
12 030 ₴
- Под заказ
- Код: 8004337
Отправка с 03 мая 2026+380 (68) 750-26-56
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальня "Кетлін" ВМК виконана в сучасному стилі і має колірне рішення Бетон/німфея альба. Ця меблева стінка буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі завдяки своєму нейтральному кольору.
Меблі виготовлені з якісних матеріалів ЛДСП/ДСП/МДФ, що гарантує збереженість і довговічність меблевих виробів. Довжина виробу становить 255 см, глибина - 40 см, а висота - 190 см, що робить його містким і практичним.
Вітальня "Кетлін" включає в себе:
- вітрину - (60см*36см*100см),
- навісну вітрину - (60см*36см*100см),
- тумбу під ТВ - (185см*40см*40см),
- полицю - (130см*22см*24см).
Для освітлення меблі передбачена LED підсвітка, розташована в вітрині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2550 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 1900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 030 ₴
