
Гостинная КАНДІ (білий альпійський / дуб стірлінг / білий матовий) ВМК
26 650 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005627
Отправка с 04 мая 2026Вітальня "Канді" від відомого українського бренду ВМК є сучасним комплексом для зберігання та демонстрації предметів. Функціональність моделі підкріплюється міцністю матеріалів у виготовленні: корпус та фасад виконані з якісного ДСП та МДФ. У стильному білому альпійському кольорі з акцентами дуба стерлінгу та матового білого кольору, вітальня "Канді" стане родзинкою будь-якого інтер'єру.
Розміри комплектуючих модулів вітальні "Канді" задовольнять ваші потреби у просторі для зберігання та прикраси інтер'єру.
Вітрина з розмірами Д-97.5; Г-56.8; В-219.6; дозволить ефектно розмістити прикраси або книги, а полиця розміром Д-160, Г-36.4, В-42.6, допоможе організувати зручне зберігання. Тумба під ТБ з розмірами Д-160, Г-53, В-59, та пенал розміром Д-60.6, Г-56.8, В-219.6 додатково збільшать функціональність цього набору.
Загальні розміри вітальні "Канді" становлять 314 см завдовжки, 40 см завглибшки і 220 см заввишки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Пенал | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3140 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 2200 мм |
- Цена: 26 650 ₴