Вітальня "Вероніка" Готланд/німфея альба українського виробника ВМК - це елегантний елемент інтер'єру, що вбрав у себе все найкраще від сучасного дизайну.
Суворі лінії ЛДСП корпусу та фасадів гармонійно поєднуються з грою відтінків кольору Готланд/німфея альба. Довжина 270 см, глибина 42 см та висота 190 см роблять модель ідеальною для комфортного розміщення телевізора та іншої техніки, а також зберігання різних предметів.
Вероніка Готланд/німфея альба - це універсальна стінка, яка чудово впишеться в інтер'єр вітальні, виконаної в сучасному стилі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Навесной шкафчик | 2 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2700 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Высота стенки | 1900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 428 ₴




Отправка с 03 мая 2026