
Гостинная "АРС міні" (антрацит / елегантний сірий / дуб тахо / дуб крафт золотий) ВМК
12 278 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005605
Отправка с 03 мая 2026+380 (68) 750-26-56
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мелі у вітальню "АРС міні" представляє собою унікальне поєднання стилю, функціональності та якості.
Унікальність дизайну цього набору меблів визначається його колірною гамою - антрацит, елегантний сірий, дуб крафт тобако та дуб крафт золотий здатні внести в ваш інтер'єр особливу атмосферу затишку та відчуття гармонії з сучасними тенденціями дизайну.
Габарити вітальні "АРС міні" складають 220х46х200 см - завдяки таким розмірам у вас буде достатньо місця для розміщення речей.
Основним матеріалом корпусу обрана високоякісна ЛДСП, а фасади виготовлені з надійного МДФ. Товщина цих матеріалів складає 16 мм, що забезпечує стійкість до навантажень та довгий термін служби вітальні.
В комплекті до меблів також йде LED підсвітка, яка робить дизайн ще більш вишуканим та додає унікального шарму.
Унікальність дизайну цього набору меблів визначається його колірною гамою - антрацит, елегантний сірий, дуб крафт тобако та дуб крафт золотий здатні внести в ваш інтер'єр особливу атмосферу затишку та відчуття гармонії з сучасними тенденціями дизайну.
Габарити вітальні "АРС міні" складають 220х46х200 см - завдяки таким розмірам у вас буде достатньо місця для розміщення речей.
Основним матеріалом корпусу обрана високоякісна ЛДСП, а фасади виготовлені з надійного МДФ. Товщина цих матеріалів складає 16 мм, що забезпечує стійкість до навантажень та довгий термін служби вітальні.
В комплекті до меблів також йде LED підсвітка, яка робить дизайн ще більш вишуканим та додає унікального шарму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2200 мм |
| Глубина стенки | 460 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 278 ₴


