
Гостинная АЛЯСКА (німфея альба / білий глянець) з підсвіткою ВМК
10 820 ₴
- Под заказ
- Код: 8005571
Отправка с 03 мая 2026Вітальня Аляска з підсвіткою виконана в лаконічному сучасному стилі українською компанією ВМК.
Комплект стінки включає в себе вітрину навісну з розмірами Д-38 Г-35 В-84, комод – Д-65 Г-35 В-87, тумбу під ТВ – Д-150 Г-40 В-34, та полицю – Д-90 Г-22 В-25, що дозволяє розмістити велику кількість речей та аксесуарів.
Загальні розміри конструкції: довжина становить 218 см, глибина -35 см, висота -170 см. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує збалансований дизайн та функціональність.
Основний матеріал корпусу та фасаду - це ДСП та МДФ, стійкі та зносостійкі матеріали. Підсвічування вітрин комплектується світлодіодами, створюючи тепле та затишне освітлення.
Колір білий з білим глянцем, під назвою німфея альба, додає вітальні свіжості та легкості. Ця вітальня стане центральним елементом вашого інтер'єру та підкреслить його унікальність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Комод | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2180 мм |
| Глубина стенки | 350 мм |
| Высота стенки | 1700 мм |
- Цена: 10 820 ₴



