Комплект меблів для спальні "Діана" українського виробника Світ Меблів виготовлений із високоякісних матеріалів та прослужить вам багато років. Виконаний в елегантному стилі бароко, вирізняється своєю функціональністю та затишком.
Розміри см:
| Глибина : | 43.00 |
| Ширина | 50.00 |
| Висота : | 47.00 |
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП,лак.
Доступно в кольорах: горіх піно/ піно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 43 см |
| Высота тумбы | 47 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 773 ₴






Отправка с 12 мая 2026