Спальний гарнітур "Венеція Нова" від української меблевої фабрики "Світ меблів" характеризується розкішним дизайном, шикарними формами з витонченим декоративним різьбленням і стильними ручками, що вдало поєднуються із золотистими малюнками на фасадах.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
845/1060/70.
Матеріал виготовлення стінки:
- Корпус: ДСП
- Фасади: ДСП
Виробляється у кольорі: бежевий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Фигурная |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 845 мм |
| Толщина | 70 мм |
| Высота | 1060 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 096 ₴


Отправка с 13 мая 2026