Спальний гарнітур "Венеція Нова" від української меблевої фабрики "Світ меблів" характеризується розкішним дизайном, шикарними формами з витонченим декоративним різьбленням і стильними ручками, що вдало поєднуються із золотистими малюнками на фасадах.
Матеріал виготовлення стінки:
- Корпус: ДСП
- Фасади: ДСП
Виробляється у кольорі: бежевий.
До складу комплекту меблів "Венеція Нова" входять: ліжко, приліжкова тумба (2шт.), шафа 4Д, комод, люстро.
*Окремо можна придати матрац та ортопедичні ламелі до ліжка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 193 см |
| Ширина кровати | 218 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 111 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 179 см |
| Глубина шкафа | 60.5 см |
| Высота шкафа | 224 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 109.5 см |
| Глубина комода | 43.5 см |
| Высота комода | 75 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 39.5 см |
| Высота тумбы | 49 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 84.5 см |
| Высота зеркала | 106 см |
Информация для заказа
- Цена: 37 350 ₴









Отправка с 13 мая 2026