Спальний гарнітур "Ніколь" (патина) українського виробника Світ Меблів - це якісний набір меблів у спальню, виконаний у класичному стилі в світлих тонах.
В набір "Ніколь" 4Д входять + Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
- Ліжко 2 Сп (1.6 м) - 2035*1145*2115;
- Шафа 4Д - 1780*2300*580;
- Комод - 1070*855*470;
- Тумба - 460*520*440;
- Люстро - 895*930*35.
Корпус: білий (ДСП).
Фасади: біле дерево (патіна, МДФ).
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Матеріал м'якої частини узголів'я еко-шкіра.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 163.5 см |
| Ширина кровати | 211.5 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 114.5 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 178 см |
| Глубина шкафа | 58 см |
| Высота шкафа | 230 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 107 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 85.5 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 46 см |
| Глубина тумбы | 44 см |
| Высота тумбы | 52 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 89.5 см |
| Высота зеркала | 93 см |
Информация для заказа
- Цена: 35 725 ₴









Отправка с 13 мая 2026