Спальний гарнітур "Кармен нова люкс" українського виробника Світ Меблів - меблі класу люкс, для справжніх поціновувачів досконалої краси та стилю.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Туалетка - 1435*820*495.
Корпус: піно (ДСП).
Фасади: піно (лак, ДСП), художній друк
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 143.5 см |
| Глубина столика | 49.5 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 82 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 026 ₴




Отправка с 12 мая 2026