Модульна спальня "Кармен Нова" українського виробника Світ Меблів є ідеальною для створення комфортного та красивого інтер'єру спальні. Дані меблі приваблюють своїм багатим декором, розкішними формами та ніжним благородним кольором.
До складу комплекту 4Д входять:
-
Ліжко 2Сп 1.6 - 1810*1250*2120;
-
Комод - 1200*820*495;
-
Шафа 4Д - 1905*2330*645;
-
Тумба - 530*485*400 (2шт.);
-
Люстро - 1000*1090*75.
Корпус ДСП: Піно горіх.
Фасади ДСП: Піно горіх (лак, ДСП), художній друк.
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Окремо можна придбати туалетний столик даної колекції меблів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 181 см |
| Ширина кровати | 212 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 125 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 190.5 см |
| Глубина шкафа | 64.5 см |
| Высота шкафа | 233 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глубина комода | 49.5 см |
| Высота комода | 82 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 53 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 48.5 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 100 см |
| Высота зеркала | 109 см |
Информация для заказа
- Цена: 53 691 ₴










Отправка с 13 мая 2026