Модульна спальня "Амелія" від українського виробника Світ Меблів створить гармонійний та затишний інтер'єр вашої спальні. Завдяки сучасному стилю, кольоровій гамі та дизайну ці меблі створять єдиний естетичний образ та нададуть розкоші та затишку вашому простору відпочинку.
Склад комплекту та розміри (довжина*висота*глибина)мм:
-
Тумба приліжкова - 500х450х408 (2шт.);
-
Ліжко 2СП 1,6 - 1650х980х2065;
-
Шафа 4ДЗ - 1800х2200х570;
-
Комод - 1050х850х408.
Корпус ДСП: Білий.
Фасад МДФ: Білий глянець.
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 5 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 165 см |
| Ширина кровати | 206.5 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 98 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 180 см |
| Глубина шкафа | 57 см |
| Высота шкафа | 220 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глубина комода | 40.8 см |
| Высота комода | 85 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 40.8 см |
| Высота тумбы | 45 см |
Информация для заказа
- Цена: 29 226 ₴






Отправка с 13 мая 2026