Комплект меблів у спальню "Ромбо" українського виробника Світ Меблів виконано у світлих тонах. Такі меблі наповнять вашу кімнату затишком та комфортом.
До складу комплекту 4Д входять:
- Ліжко 2-Сп 1.6 - 1650*1100*2062
- Тумба приліжкова - 550*500*400 (2 шт)
- Комод 6Ш - 700*1200*450
- Комод 3Ш+3Ш - 1400*900*470
- Люстро - 1170*900*20
- Шафа 4Д - 1800*2200*570.
Корпус: артвуд світлий (ДСП).
Фасади: артвуд світлий / білий (ДСП).
Можлива комплектація каркасом "СМ", ліжком 2-Сп 1.8 та шафою 6Д.
Матеріал м'якої частини узголів'я - тканина.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 165 см |
| Ширина кровати | 206.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 90 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 1 шт. |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт. |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Комод | 2 шт. |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 117 см |
| Высота зеркала | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота шкафа | 220 мм |
| Глубина тумбы | 40 мм |
| Высота тумбы | 50 мм |
| Ширина тумбы | 55 мм |
| Глубина шкафа | 60 мм |
| Ширина шкафа | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 28 914 ₴










Отправка с 13 мая 2026