Тумба приліжкова навісна "Міла" українського виробника Світ Меблів стане стильним та функціональним доповненням до вашої спальні.
Доступна у двох кольорових рішеннях:
Корпус ДСП: Дуб сонома / Білий.
Фасади ДСП: Дуб сонома / Білий.
Розміри (довжина*висота*глибина)
Загальні габарити - 450х275х300 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 30 см |
| Высота тумбы | 27.5 см |
| колір | |
| колір | білий |
Информация для заказа
- Цена: 680 ₴



Отправка с 12 мая 2026