Комплект меблів для спальні "Лілея Нова" українського виробника Світ Меблів виконано в лаконічному сучасному стилі, буде радувати користувача своєю функціональністю і затишком.
До комплекту входить:
- Тумба - 454х427х404 (2шт.)
- Люстро - 1170х750х20
- Комод - 1334х811х404
- Шафа 4Д - 2280х2140х580
- Ліжко 2СП 1,6 - 1642х875х2062
- Ліжко 2СП 1,8 Ш - 1868х940х2042.
Матеріали:
Корпус ДСП: Артвуд світий / Дуб гранж колоніальний .
Фасади ДСП: Антрацит / Артвуд світлий / Дуб гранж колоніальний.
Ліжко комплектується ексклюзивним каркасом "СМ".
Можлива комплектація шафи підсвіткою.
Модель обладнана висувними ящиками на роликових направляючих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | односпальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 164.2 см |
| Ширина кровати | 206.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 87.5 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 228 см |
| Глубина шкафа | 58 см |
| Высота шкафа | 214 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 133.4 см |
| Глубина комода | 40.4 см |
| Высота комода | 81.1 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 45.4 см |
| Глубина тумбы | 42.7 см |
| Высота тумбы | 40.4 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 117 см |
| Высота зеркала | 75 см |
Информация для заказа
- Цена: 23 740 ₴








Отправка с 13 мая 2026