Модульна спальня «Круїз» українського виробника Світ Меблів виготовлений з високоякісних матеріалів і прослужить вам довгу службу. Виконано в сучасному стилі хай-тек. Меблі даної колекції можна придбати окремо, або ж комплектом.
До комплекту входить:
- ліжко: 164х87х204;
- комод: 133х81х40;
- приліжкова тумба: 45х42х40 (2 шт.);
- дзеркало: 90х80х2;
- шафа 5Д: 1374*2057*544.
Матеріали:
Корпус: білий (ДСП).
Фасади: білий, дакар (ДСП).
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Можлива комплектація Шафою 5Д, Ліжком 2 Сп 1.8 чи Ліжком 2 Сп 1.4.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 5-ти дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 164.2 см |
| Ширина кровати | 206.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 87.5 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 229 см |
| Глубина шкафа | 54.4 см |
| Высота шкафа | 205.7 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 133.4 см |
| Глубина комода | 40.4 см |
| Высота комода | 81.1 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 45.4 см |
| Глубина тумбы | 40.4 см |
| Высота тумбы | 42.7 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 90 см |
| Высота зеркала | 80 см |
Информация для заказа
- Цена: 24 554 ₴









Отправка с 13 мая 2026