Спальня "Кім" це одна з новинок української меблевої фабрики Світ Меблів. Фабрика використовує якісну ДСП і фурнітуру вітчизняного виробництва. Ви можете придбати деталі спальні окремо або комплектом.
Спальня включає:
-
Ліжко 2-Сп 1.6 - 1700*670*2060.
-
Спальне місце - 1600*_*2000.
-
Комод - 730*705*430.
-
Шафа 4Д - 1700*1990*590.
-
Туалетка - 930*1415*410.
-
Приліжкова тумба - 425*520*405.
Матеріали:
Корпус: дуб артизан (ДСП).
Фасади: дуб артизан/білий (ДСП).
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Модель комплектується висувними ящиками на роликових направляючих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 93 см |
| Глубина столика | 41 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 141.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 823 ₴




Отправка с 12 мая 2026