Спальня "Кім" це одна з новинок української меблевої фабрики Світ Меблів. Фабрика використовує якісну ДСП і фурнітуру вітчизняного виробництва. Ви можете придбати деталі спальні окремо або комплектом.
Спальня включає:
-
Ліжко 2-Сп 1.6 - 1700*670*2060.
-
Спальне місце - 1600*_*2000.
-
Комод - 730*705*430.
-
Шафа 4Д - 1700*1990*590.
-
Туалетка - 930*1415*410.
-
Приліжкова тумба - 425*520*405.
Матеріали:
Корпус: дуб артизан (ДСП).
Фасади: дуб артизан/білий (ДСП).
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Модель комплектується висувними ящиками на роликових направляючих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 42.5 см |
| Глубина тумбы | 40.5 см |
| Высота тумбы | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 783 ₴




Отправка с 11 мая 2026