Модульна система «Лаціо» українського виробника Світ Меблів виготовлена з високоякісних матеріалів і прослужить вам довгу службу. Виконана в класичному стилі, добре буде виглядати в великих кімнатах з високими стелями завдяки декору карнизами. Даний меблевий комплект створений для людей, яким подобається розкіш, вишуканість і помпезність.
Матеріали:
Корпус: каштан,білий (ДСП).
Фасади: прованс темний (патіна, ДСП, МДФ)
Журнальний столик - 1000*419*700.
Модель комплектується підсвіткою.
Елементи з висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 1000 мм |
| Глубина столика | 700 мм |
| Высота столика | 419 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 564 ₴







Отправка с 13 мая 2026