Модульна система «Лаціо» українського виробника Світ Меблів виготовлена з високоякісних матеріалів і прослужить вам довгу службу. Виконана в класичному стилі, добре буде виглядати в великих кімнатах з високими стелями завдяки декору карнизами. Даний меблевий комплект створений для людей, яким подобається розкіш, вишуканість і помпезність.
Матеріали:
Корпус: каштан,білий (ДСП).
Фасади: прованс темний (патіна, ДСП, МДФ)
Обідній стіл - 1400*800*764.
Модель комплектується підсвіткою.
Елементи з висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1400 мм |
| Ширина стола | 764 мм |
| Высота стола | 800 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 507 ₴






Отправка с 10 мая 2026