Модульна система «Лаціо» українського виробника Світ Меблів виготовлена з високоякісних матеріалів і прослужить вам довгу службу. Виконана в класичному стилі, добре буде виглядати в великих кімнатах з високими стелями завдяки декору карнизами. Даний меблевий комплект створений для людей, яким подобається розкіш, вишуканість і помпезність.
Матеріали:
Корпус: каштан,білий (ДСП).
Фасади: прованс темний (патіна, ДСП, МДФ)
Вітрина 1Д - 846*2236*495.
Модель комплектується підсвіткою.
Елементи з висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип витрины | прямая |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры витрины | |
| Ширина витрины | 846 мм |
| Глубина витрины | 495 мм |
| Высота витрины | 2236 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 201 ₴






Отправка с 16 мая 2026