Модульна система "Б'янко" української меблевої фабрики Світ Меблів освіжить приміщення, вдихне в нього нове життя, додасть чарівності і шарму вітальні.
Матеріали:
Корпус: артизан,антрацит,білий, дуб сонома (ДСП).
Фасади: графіт (МДФ), білий глянець(МДФ), антрацит (ДСП).
Вставки: дуб артизан-сонома (ДСП)
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Люстро - 1000*670*20.
Модель комплектується підсвіткою.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 670 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 438 ₴








Отправка с 13 мая 2026