Модульна система "Б'янко" української меблевої фабрики Світ Меблів освіжить приміщення, вдихне в нього нове життя, додасть чарівності і шарму вітальні.
Матеріали:
Корпус: артизан,антрацит,білий, дуб сонома (ДСП).
Фасади: графіт (МДФ), білий глянець(МДФ), антрацит (ДСП).
Вставки: дуб артизан-сонома (ДСП)
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Полиця 105 - 1050*200*200,
Модель комплектується підсвіткою.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Длина | 1050 мм |
| Высота | 20 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Глубина | 20 мм |
| Количество полок | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 333 ₴










Отправка с 13 мая 2026