Якщо Ви шукаєте стильні сучасні меблі, то Модульна система Мія від українського виробника Світ меблів – це чудовий варіант, який вразить Вас своєю вишуканістю та якістю.
Матеріали:
Корпус ДСП: Німфеа Альба / Бетон темний.
Фасади ДСП: Німфеа Альба.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Тумба 2Ш - 400х540х400.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 15 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 400 мм |
| Глубина тумбы | 40 мм |
| Высота тумбы | 54 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 540 ₴




Отправка с 11 мая 2026