Модульна система "Вівальді" української фабрики Світ меблів стане вишуканим доповненням Вашої оселі.
Матеріали:
Корпус: піно (лак,ДСП).
Фасади: піно (лак,ДСП), художній друк.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Тумба - 1685*850*505.
Модель комплектується підсвіткою.
Тумба обладнана висувним ящиком на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Регулировка размера | Нет |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 1685 мм |
| Глубина тумбы | 505 мм |
| Высота тумбы | 850 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 021 ₴





Отправка с 16 мая 2026