Модульна дитяча "Локі" української меблевої фабрики Світ Меблів виконана з якісних матеріалів в чудовій кольоровій гамі, яка наповнить кімнату затишком і комфортом.
Матеріали:
Корпус ДСП: Артвуд світлий
Фасад ДСП: Артвуд світлий
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Стіл письмовий - 1100х750х500.
Можлива комплектація ліжка каркасом СМ.
Використовуються направляючі повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1100 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 750 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 174 ₴






Отправка с 11 мая 2026