Сучасна модульна дитяча "Тоні" української меблевої фабрики Світ Меблів виконана з якісних матеріалів в світлих тонах та має оригінальний дизайн.
Матеріали:
Корпус ДСП: Дуб артизан
Фасади ДСП: Німфеа альба, шовкографія, лак.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм: Тумба - 500х446х383.
Ліжко комплектуеться каркасом СМ
Використовуються направляючі повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбочки | Стационарная |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Ширина тумбочки | 500 мм |
| Глубина тумбочки | 38.3 мм |
| Высота тумбочки | 446 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 548 ₴







Отправка с 12 мая 2026