Сучасна тумба під телевізор "Одрі" української меблевої фабрики Світ Меблів.
Матеріали:
Корпус ДСП: Дуб артизан
Фасади ДСП: Дуб артизан, Атрацит
Розміри (довжина*висота*глибина) мм :
Загальні габарити - 1850х435х380.
Використовуються направляючі повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 1850 мм |
| Глубина тумбы | 380 мм |
| Высота тумбы | 435 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴



Отправка с 11 мая 2026