Сучасна тумба під телевізор "Ліза" української меблевої фабрики Світ Меблів.
Матеріали:
Корпус ДСП: Німфеа альба
Фасад ДСП: Німфеа альба
Розміри (довжина*висота*глибина) мм :
Загальні габарити - 2200х465х430.
Використовуються направляючі повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 2200 мм |
| Глубина тумбы | 430 мм |
| Высота тумбы | 465 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 752 ₴



Отправка с 11 мая 2026