Сучасна тумба під телевізор "Мері" української меблевої фабрики Світ Меблів.
Корпус ДСП: Німфеа альба/ Чорний
Фасади МДФ: Білий глянец
Розміри (довжина*висота*глибина) мм :
Загальні габарити - 1800х520х400.
Використовуються направляючі повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 1800 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Высота тумбы | 520 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 535 ₴



Отправка с 11 мая 2026