Сучасна вітальня "Мадера" від меблевої фабрики Світ Меблів виконана з якісних матеріалів Корпус: венге магія (ДСП).
Фасади: дуб молочний (ДСП).
До складу вітальні входить:
- Ніша під ТВ - 950*709*452
Загальні габарити (довжина*висота*глибина) - 2270*1890*455 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Стеллаж | 1 шт |
| Шкаф для книг | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2270 мм |
| Глубина стенки | 455 мм |
| Высота стенки | 1890 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 592 ₴



Отправка с 11 мая 2026