Сучасна вітальня "Фабіана" від меблевої фабрики Світ Меблів виконана з якісних матеріалів Корпус: венге магія (ДСП).
Фасади: дуб сонома (ДСП).
До складу вітальні входить (довжина*висота*глибина) мм :
-
Шафа для білизни - 600*1910*436
-
Шафа для одягу - 600*1910*436
-
Тумба ТВ - 1800*476*420
-
Вітрина (надбудова) - 1800*1534*316
Загальні габарити (довжина*висота*глибина) - 3000*2010*436 мм.
Модель обладнана висувними ящиками на роликових направляючих .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Шкаф для одежды (распашные двери) | 2 шт |
| Витрина | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3000 мм |
| Глубина стенки | 436 мм |
| Высота стенки | 2010 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 233 ₴



Отправка с 11 мая 2026