Сучасна вітальня "Лего" меблевої компанії Світ Меблів виготовлена з якісних матеріалів та в двох кольорових рішеннях :
Корпус ДСП: Морське дерево вінтаж / Німфеа Альба / Дуб артизан / Антрацит.
Фасади ДСП: Німфеа Альба, лак / Антрацит.
Загальні габарити (довжина*висота*глибина) мм : 2400х1500х400
Склад вітальні та розміри (довжина*висота*глибина) мм:
- Полиця 1400х2500х200
- Тумба 1Д 1600х290х400
- Тумба 800х290х284
- Тумба навісна 1000х250х300
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Пенал | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2400 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 1500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 905 ₴




Отправка с 11 мая 2026