Вітальня "Сінді" представлена в комбінації двох деревних відтінків дуба сономи і венге магія. Контрастне поєднання природних кольорів, прості прямі лінії, відсутність зайвих елементів підкреслюють її елегантний мінімалістичний сучасний дизайн.

Компактна вітальня не займе багато місця, при цьому вона дуже функціональна.Вона складається з тумби з закритим відділенням, ніші під ТВ, а також відкритих полиць.Вітальня Сінді оснащена якісною фурнітурою, ящики встановлені на телескопічних направляючих.
Вітальня Сідні складається з наступних елементів:
- ТВ тумба шириною 110см (вмістить великі телевізори діагоналлю до 50 дюймів);
- секція з квадратними поличками для книг і декору;
- тумба (двері відкриваються на себе)
- навісна полиця .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Стеллаж | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1700 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 1700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 750 ₴



Отправка с 11 мая 2026