Корпус і фасади Нітро Софт виготовлені з якісного ЛДСП.
Пропонуємо трендове рішення – фрезерований фасад, що виконує функцію ручок. Шухляди оснащені телескопічними напрямними, дверцята — надійним кріпленням.
Комоди Нітро представлено у трендовому, для сучасних меблів, стилі «лофт». Вигідно підкреслена краса деревоподібної текстури, яка контрастує з кольором «сірий графіт» та «білим».
Фасади 45°
Решта комодів "Нітро Софт":
Замовити Комод 1Д/3Ш "Нітро Софт"
Замовити Комод 2Д "Нітро Софт"
Замовити Комод 2Д/3Ш "Нітро Софт"
Замовити Тумба ТВ 2Д "Нітро Софт"
Каталог всіх меблів фабрики СокмеХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Форма фасада | прямой |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 1401 мм |
| Глубина тумбы | 450 мм |
| Высота тумбы | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 720 ₴


Отправка с 03 мая 2026


