Вітальня Соренто вирізняється сучасною задумкою та спокійними кольорами. Комфортна у використаннні, де кожен елемент створений для максимально ефективної організації простору у вашій оселі. Компактні габарити дозволять обмеблювати приміщення невеликих розмірів. Представлена у двох кольорових рішеннях: «анрацит + дуб сонома» та «білий + дуб сонома». Продається комплектом.

Корпус та фасади виготовлено з ЛДСП. Корпус - 16, 18 мм.; фасад - 16 мм. Напрямні на шухлядах телескопічні. Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень. Кромка: ПВХ 0,6; АБС 0,5 Підсвіткою комплектується окремо.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2600 мм |
| Глубина стенки | 418 мм |
| Высота стенки | 1946 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 420 ₴






Отправка с 03 мая 2026