Вітальня Джерсі відображає нові тенденції у меблевій моді: білі глянцеві фасади, що контрастують з корпусом декору «дуб вотан», плавні лінії, оригінальна концепція даної лінійки меблів та надзвичайна функціональність кожного елементу. Вітальня Джерсі надасть довершеного вигляду вашому інтер’єру.
Корпус виготовлено з ЛДСП, фасади - МДФ і ЛДСП. Корпус - 16 мм.; фасад - 16 мм. Напрямні на шухлядах телескопічні.
Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень. Кромка: АБС 0,5 Підсвіткою комплектується окремо.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Форма фасада | прямой |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 2000 мм |
| Глубина тумбы | 434 мм |
| Высота тумбы | 486 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 490 ₴



Отправка с 03 мая 2026