Вітальня Джерсі відображає нові тенденції у меблевій моді: білі глянцеві фасади, що контрастують з корпусом декору «дуб вотан», плавні лінії, оригінальна концепція даної лінійки меблів та надзвичайна функціональність кожного елементу. Вітальня Джерсі надасть довершеного вигляду вашому інтер’єру.
Корпус виготовлено з ЛДСП, фасади - МДФ і ЛДСП. Корпус - 16 мм.; фасад - 16 мм. Напрямні на шухлядах телескопічні.
Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень. Кромка: АБС 0,5 Підсвіткою комплектується окремо.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Элемент шкафа |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 52 мм |
| Глубина | 30.5 мм |
| Высота | 102.7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 313 ₴




Отправка с 03 мая 2026