Вітальня Джерсі відображає нові тенденції у меблевій моді: білі глянцеві фасади, що контрастують з корпусом декору «дуб вотан», плавні лінії, оригінальна концепція даної лінійки меблів та надзвичайна функціональність кожного елементу. Вітальня Джерсі надасть довершеного вигляду вашому інтер’єру.
Корпус виготовлено з ЛДСП, фасади - МДФ і ЛДСП. Корпус - 16 мм.; фасад - 16 мм. Напрямні на шухлядах телескопічні.
Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень. Кромка: АБС 0,5 Підсвіткою комплектується окремо.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глубина комода | 40.2 см |
| Высота комода | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 249 ₴



Отправка с 03 мая 2026