Сучасний дизайн, класичне поєднання білого та деревоподібного декорів у вітальні Санторіні припаде до душі багатьом покупцям. Широкий асортимент елементів дає можливість створити неперевершений, затишний та функціональний інтер’єр.

Корпус виготовлено з ЛДСП, фасади - МДФ. Корпус - 16 мм.; фасад - 18 мм. Напрямні прихованого монтажу. Декоративні елементи з МДФ. Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень. Кромка: АБС 0,5 Підсвіткою комплектується окремо.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Длина | 1200 мм |
| Высота | 25 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество уровней | 1 шт |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Глубина | 22 мм |
| Количество полок | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 918 ₴





Отправка с 03 мая 2026